![55478655_10156190643415835_7161776662349086720_o](http://www.plastchicago.org/wp/wp-content/uploads/2020/05/55478655_10156190643415835_7161776662349086720_o-300x169.jpg)
Давно вже о. Роман з нами пластунами, але нарешті 7 травня о. Роман був офіційно призначений капеляном Пласту в Чікаго.
7-го травня у єпархіальній курії, владика Венедикт вручив декрет, про капеланське служіння для духовного проводу Національної скаутської організації “Пласт”, о. Роману Артимовичу, який є сотрудником у храмі свв. Володимира і Ольги у м. Чикаго.
Вітаємо о. Романа Артимовича із офіційним призначенням!